Kancelaria Adwokacka adwokat Iwony Kwarcińskiej zapewnia jakość na rynku usług prawnych, charakteryzującą się nowoczesnym podejściem do Klienta oraz wszechstronnym rozwojem prowadzonej działalności.

 

Profesjonalizm i rzetelność  działania  a także terminowość w realizacji powierzonych spraw jest nadrzędnym celem Kancelarii, ukierunkowanym na zapewnienie wszechstronnej obsługi prawnej zgodniej z oczekiwaniem Klientów.

 

Indywidualne podejście do Klienta oraz najwyższa staranność i dbałość o jego interesy to dewiza zapewniająca sukces i skuteczność każdej prowadzonej przez Kancelarię sprawy.

 

W trosce o jakość świadczonych usług, każda sprawa poddawana jest dogłębnej analizie w oparciu o jej stan faktyczny, prawny oraz najwłaściwszą linię orzecznictwa  sądowego. Działanie to ma na celu realną ocenę szans na uzyskanie satysfakcjonującego klienta rozstrzygnięcia.  Kancelaria proponuje przy tym środki prawne ukierunkowane na minimalizację ryzyka i kompleksowe zabezpieczenia sytuacji prawnej klienta w zakresie bieżących oraz długoterminowych przedsięwzięć.

 

 

 

Iwona Kwarcińska

Factum non dicitur,

ubi aliquid superest faciendum.

 

„Nie należy mówić o fakcie „dokonanym” tam, gdzie pozostało coś do zrobienia.”

© Copyright 2015 Iwona Kwarcińska