O MNIE

 

Adwokat Iwona Kwarcińska z Adwokaturą związana jest od ponad dwudziestu lat.

 

Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła pracę w renomowanej Kancelarii Adwokackiej, adwokatów mających obecnie siedziby swoich Kancelarii w Koszalinie.

 

Jako absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Prawa i Administracji w Szczecinie, w  roku 2008 obroniła pracę magisterską w Katedrze prawa karnego materialnego, prowadzoną pod kierunkiem dr Błażeja Kolasińskiego z recenzją prof. zw. dr hab.  Stanisława Stachowiaka.

 

Praca magisterska pt. „Warunkowe umorzenie postępowania karnego– teoria i praktyka” była pracą  której sporządzenie poprzedzał  prawie dwuletni okres badań akt sądowych ponad 150 spraw, w których to sprawach Sąd Rejonowy w Białogardzie wydał rozstrzygnięcie w przedmiocie warunkowego umorzenia postępowania karnego.

 

Zaletą pracy badawczej, sporządzanej na podstawie autentycznych spraw sądowych jest możliwość wszechstronnego zapoznania się z materiałem dowodowym.

 

Umiejętność szczegółowej analizy akt sprawy nabyta na tak wczesnym etapie,  wykształca zdolność zwracania uwagi na wszystkie ważne aspekty badanego  problemu i jest niewątpliwym atutem w przyszłej pracy zawodowej.

 

Adwokat Iwona Kwarcińska doświadczenie zawodowe zdobyła  pracując początkowo na stanowisku Sekretarza Kancelarii, następnie Asystenta Adwokata oraz Aplikanta Adwokackiego.  Przechodząc kolejne szczeble rozwoju zawodowego, po ukończeniu aplikacji adwokackiej zdała egzamin adwokacki i została wpisana na Listę Adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Koszalinie.

 

Okres dwudziestoletniej pracy z Adwokatami o niekwestionowanym autorytecie oraz  nabyte w tym czasie umiejętności zawodowe są nieocenionym źródłem wiedzy przydatnym do profesjonalnego świadczenia pomocy prawnej.

 

Obecnie indywidualna Kancelaria Adwokacka adwokat Iwony Kwarcińskiej oferuje szeroki zakres usług prawniczych wykorzystując w swej pracy zawodowej zdobytą wiedzę oraz wypracowane  przez lata doświadczenie.

 

© Copyright 2015 Iwona Kwarcińska